Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > FGG.3B.324.CLAD62Z
FGG.3B.324.CLAD62Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FGG.3B.324.CLAD62Z met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FGG.3B.324.CLAD62Z
Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP
Product parameter
Onderdeel nummer FGG.3B.324.CLAD62Z Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4987 pcs Data papier Unipole & Multipole Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Cup afscherming Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 324
Shell Materiaal Brass Shell Afwerking Chrome
Serie 3B Packaging Bulk
oriëntering G Temperatuur -55°C ~ 250°C
Aantal posities 24 montage Type Free Hanging (In-Line)
gedetailleerde beschrijving 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Huidige score 4A
Contact Material Brass Contact Voltooi Dikte - Paring 39.4µin (1.00µm)
Contact Afronden - Paring Gold connector Type Plug, Male Pins
Kleur Silver Cable Opening 0.193" ~ 0.244" (4.90mm ~ 6.20mm)