Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > FGG.3K.316.CYCK14
FGG.3K.316.CYCK14
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FGG.3K.316.CYCK14 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FGG.3K.316.CYCK14
Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Product parameter
Onderdeel nummer FGG.3K.316.CYCK14 Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5055 pcs Data papier Unipole & Multipole Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Crimp afscherming Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 316
Shell Materiaal Brass Shell Afwerking Chrome
Serie 3K Packaging Bulk
oriëntering G Temperatuur -55°C ~ 200°C
Aantal posities 16 montage Type Free Hanging (In-Line)
gedetailleerde beschrijving 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Huidige score 8A
Contact Material Brass Contact Voltooi Dikte - Paring 39.4µin (1.00µm)
Contact Afronden - Paring Gold connector Type Plug, Male Pins
Kleur Silver Cable Opening 0.535" ~ 0.551" (13.60mm ~ 14.00mm)
Backshell-materiaal, beplating Brass, Chrome toepassingen -
Gerelateerde producten
  • Deel#:FGG.3K.316.CLCZ
  • fabrikanten:LEMO