Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > FGJ.3B.326.CYPD92
FGJ.3B.326.CYPD92
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FGJ.3B.326.CYPD92 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FGJ.3B.326.CYPD92
Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer FGJ.3B.326.CYPD92 Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4222 pcs Data papier Unipole & Multipole Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Crimp afscherming Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 326
Shell Materiaal Brass Shell Afwerking Chrome
Serie 3B Packaging Bulk
oriëntering J Temperatuur -55°C ~ 250°C
Aantal posities 26 montage Type Free Hanging (In-Line)
montage Feature - Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Plaats het materiaal in Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Kenmerken Backshell bevestegingswijze Push-Pull
gedetailleerde beschrijving 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Huidige score 4A
Contact Material Bronze Contact Voltooi Dikte - Paring 59.0µin (1.50µm)
Contact Afronden - Paring Gold connector Type Plug, Female Sockets
Kleur Silver Cable Opening 0.303" ~ 0.362" (7.70mm ~ 9.20mm)