Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > FGJ.4B.310.CYPM82
FGJ.4B.310.CYPM82
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FGJ.4B.310.CYPM82 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FGJ.4B.310.CYPM82
Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer FGJ.4B.310.CYPM82 Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5023 pcs Data papier Unipole & Multipole Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Crimp afscherming Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 310
Shell Materiaal Brass Shell Afwerking Chrome
Serie 4B Packaging Bulk
oriëntering J Temperatuur -55°C ~ 250°C
Aantal posities 10 montage Type Free Hanging (In-Line)
montage Feature - Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Kenmerken Backshell
bevestegingswijze Push-Pull gedetailleerde beschrijving 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Huidige score 17A Contact Material Bronze
Contact Voltooi Dikte - Paring 59.0µin (1.50µm) Contact Afronden - Paring Gold
connector Type Plug, Female Sockets Kleur Silver
Cable Opening 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Backshell-materiaal, beplating Brass, Chrome