Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > FHG.1B.316.CLAD52
FHG.1B.316.CLAD52
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FHG.1B.316.CLAD52 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FHG.1B.316.CLAD52
Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer FHG.1B.316.CLAD52 Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4164 pcs Data papier Unipole & Multipole Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Cup afscherming Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 316
Shell Materiaal Brass Shell Afwerking Chrome
Serie 1B Packaging Bulk
oriëntering G Temperatuur -55°C ~ 250°C
Aantal posities 16 montage Type Free Hanging (In-Line), Right Angle
montage Feature - Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Plaats het materiaal in Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Kenmerken Backshell bevestegingswijze Push-Pull
gedetailleerde beschrijving 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Huidige score 1.5A
Contact Material Brass Contact Voltooi Dikte - Paring 39.4µin (1.00µm)
Contact Afronden - Paring Gold connector Type Plug, Male Pins
Kleur Silver Cable Opening 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Backshell-materiaal, beplating Brass, Chrome toepassingen -
Gerelateerde producten
  • Deel#:FHG.1B.316.CLAZ
  • fabrikanten:LEMO