Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > FHG.2B.305.CYCD82
FHG.2B.305.CYCD82
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FHG.2B.305.CYCD82 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FHG.2B.305.CYCD82
Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP
Product parameter
Onderdeel nummer FHG.2B.305.CYCD82 Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5921 pcs Data papier Unipole & Multipole Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Crimp afscherming Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 305
Shell Materiaal Brass Shell Afwerking Chrome
Serie 2B Packaging Bulk
oriëntering G Temperatuur -55°C ~ 250°C
Aantal posities 5 montage Type Free Hanging (In-Line), Right Angle
gedetailleerde beschrijving 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Huidige score 14A
Contact Material Brass Contact Voltooi Dikte - Paring 39.4µin (1.00µm)
Contact Afronden - Paring Gold connector Type Plug, Male Pins
Kleur Silver Cable Opening 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm)