Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > FHG.2B.704.CLAD52Z
FHG.2B.704.CLAD52Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FHG.2B.704.CLAD52Z met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FHG.2B.704.CLAD52Z
Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
Product parameter
Onderdeel nummer FHG.2B.704.CLAD52Z Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5568 pcs Data papier High Voltage Conn Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Cup afscherming Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 704
Shell Materiaal Brass Shell Afwerking Chrome
Serie 2B Packaging Bulk
oriëntering G Temperatuur -55°C ~ 250°C
Aantal posities 5 montage Type Free Hanging (In-Line), Right Angle
gedetailleerde beschrijving 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Huidige score 5A
Contact Material Brass Contact Voltooi Dikte - Paring 39.4µin (1.00µm)
Contact Afronden - Paring Gold connector Type Plug, Male Pins
Kleur Silver Cable Opening 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)