Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > FPG.1B.304.CYCD72
FPG.1B.304.CYCD72
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FPG.1B.304.CYCD72 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FPG.1B.304.CYCD72
Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer FPG.1B.304.CYCD72 Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4731 pcs Data papier Unipole & Multipole Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Crimp afscherming Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 304
Shell Materiaal Brass Shell Afwerking Chrome
Serie 1B Packaging Bulk
oriëntering G Temperatuur -55°C ~ 250°C
Aantal posities 4 montage Type Free Hanging (In-Line), Right Angle
montage Feature - Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Plaats het materiaal in Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Kenmerken Backshell bevestegingswijze Push-Pull
gedetailleerde beschrijving 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Huidige score 10A
Contact Material Brass Contact Voltooi Dikte - Paring 39.4µin (1.00µm)
Contact Afronden - Paring Gold connector Type Plug, Male Pins
Kleur Silver Cable Opening 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)
Backshell-materiaal, beplating Brass, Chrome toepassingen -
Gerelateerde producten
  • Deel#:FPG.0B.306.CLAD52
  • fabrikanten:LEMO
  • Beschrijving:CONN PLUG 6POS ELBOW PIN SLD CUP