Huis > producten > Kabels, draden - Management > Kabel- en kabelgrijpen > GSC.1S.290.ND62
GSC.1S.290.ND62
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GSC.1S.290.ND62 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer GSC.1S.290.ND62
Fabrikant LEMO
Beschrijving CABLE GRIP 5.2-6.2MM M9 BRASS
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer GSC.1S.290.ND62 Fabrikant LEMO
Beschrijving CABLE GRIP 5.2-6.2MM M9 BRASS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5898 pcs Data papier Unipole & Multipole Catalog
Categorie Kabels, draden - Management Type Cable Grip
Draadgrootte M9x0.6 Serie 1S
Panel Hole Size - Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Brass Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP50 inclusief -
gedetailleerde beschrijving Cable Grip 0.20" ~ 0.24" (5.2mm ~ 6.2mm) Brass M9x0.6 Silver Conduit Hub Maat -
Kleur Silver Cable Diameter 0.20" ~ 0.24" (5.2mm ~ 6.2mm)