Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > PAB.M1.0GL.AC65AZ
PAB.M1.0GL.AC65AZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PAB.M1.0GL.AC65AZ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PAB.M1.0GL.AC65AZ
Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer PAB.M1.0GL.AC65AZ Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5732 pcs Data papier P Series Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Cup afscherming Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M10
Shell Materiaal Polysulfone (PSU) Shell Afwerking -
Serie 1P Packaging Bulk
oriëntering B Temperatuur -50°C ~ 150°C
Aantal posities 10 montage Type Free Hanging (In-Line)
montage Feature - Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Plaats het materiaal in Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Kenmerken Backshell bevestegingswijze Push-Pull, Detent Lock
gedetailleerde beschrijving 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Huidige score 3A
Contact Material - Contact Voltooi Dikte - Paring -
Contact Afronden - Paring Gold connector Type Plug, Male Pins
Kleur Blue, Gray Cable Opening 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)