Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > PAG.M0.8GL.AC52G
PAG.M0.8GL.AC52G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PAG.M0.8GL.AC52G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PAG.M0.8GL.AC52G
Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer PAG.M0.8GL.AC52G Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4410 pcs Data papier P Series Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Cup afscherming Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M08
Shell Materiaal Polysulfone (PSU) Shell Afwerking -
Serie 1P Packaging Bulk
oriëntering G Temperatuur -50°C ~ 150°C
Aantal posities 8 montage Type Free Hanging (In-Line)
montage Feature - Materiaal Ontvlambaarheidsklasse -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Kenmerken Backshell
bevestegingswijze Push-Pull, Detent Lock gedetailleerde beschrijving 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Huidige score 5A Contact Material -
Contact Voltooi Dikte - Paring - Contact Afronden - Paring Gold
connector Type Plug, Male Pins Kleur Gray
Cable Opening 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Backshell-materiaal, beplating Polysulfone (PSU)