Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > PCA.00.113.CTLC29Z
PCA.00.113.CTLC29Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PCA.00.113.CTLC29Z met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PCA.00.113.CTLC29Z
Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN RCPT FMALE 1POS SOLDER CUP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer PCA.00.113.CTLC29Z Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN RCPT FMALE 1POS SOLDER CUP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5230 pcs Data papier Unipole & Multipole Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Cup afscherming Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 113
Shell Materiaal Brass Shell Afwerking Chrome
Serie 00 Packaging Bulk
oriëntering A Temperatuur -55°C ~ 250°C
Aantal posities 1 montage Type Free Hanging (In-Line)
montage Feature - Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Plaats het materiaal in Polytetrafluoroethylene (PTFE) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Kenmerken Backshell bevestegingswijze Push-Pull
gedetailleerde beschrijving 1 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Huidige score 8A
Contact Material Bronze Contact Voltooi Dikte - Paring 59.0µin (1.50µm)
Contact Afronden - Paring Gold connector Type Receptacle, Female Sockets
Kleur Silver Cable Opening 0.114" (2.90mm)