Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > PCA.2E.308.CLLC55
PCA.2E.308.CLLC55
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PCA.2E.308.CLLC55 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PCA.2E.308.CLLC55
Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN CIRC RCPT 8POS SOLDER CUP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer PCA.2E.308.CLLC55 Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN CIRC RCPT 8POS SOLDER CUP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5215 pcs Data papier Unipole & Multipole Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Cup afscherming Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 308
Shell Materiaal Brass Shell Afwerking Chrome
Serie 2E Packaging Bulk
oriëntering Keyed Temperatuur -55°C ~ 200°C
Aantal posities 8 montage Type Free Hanging (In-Line)
montage Feature - Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Backshell bevestegingswijze Push-Pull
gedetailleerde beschrijving 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Huidige score 9A
Contact Material Brass, Bronze Contact Voltooi Dikte - Paring -
Contact Afronden - Paring Gold connector Type Receptacle, Female Sockets and Male Pins
Kleur Silver Cable Opening 0.201" ~ 0.217" (5.10mm ~ 5.50mm)