Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > PCA.2S.303.CLLC72
PCA.2S.303.CLLC72
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PCA.2S.303.CLLC72 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PCA.2S.303.CLLC72
Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN CIRC RCPT 3POS SOLDER CUP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer PCA.2S.303.CLLC72 Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN CIRC RCPT 3POS SOLDER CUP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4430 pcs Data papier Unipole & Multipole Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Cup afscherming Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 303
Shell Materiaal Brass Shell Afwerking Chrome
Serie 2S Packaging Bulk
oriëntering Keyed Temperatuur -55°C ~ 250°C
Aantal posities 3 montage Type Free Hanging (In-Line)
montage Feature - Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Plaats het materiaal in Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Kenmerken Backshell bevestegingswijze Push-Pull
gedetailleerde beschrijving 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Huidige score 15A
Contact Material Brass, Bronze Contact Voltooi Dikte - Paring -
Contact Afronden - Paring Gold connector Type Receptacle, Female Sockets and Male Pins
Kleur Silver Cable Opening 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)
Backshell-materiaal, beplating Brass, Chrome toepassingen -
Gerelateerde producten
  • Deel#:PCA.2S.302.CLLZ
  • fabrikanten:LEMO
  • Beschrijving:CONN CIRC RCPT 2POS SOLDER CUP
  • Op voorraad:4464
  • Deel#:PCA.2S.303.CLLZ
  • fabrikanten:LEMO