Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > PFG.0B.305.CLLD52
PFG.0B.305.CLLD52
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PFG.0B.305.CLLD52 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PFG.0B.305.CLLD52
Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer PFG.0B.305.CLLD52 Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4879 pcs Data papier Unipole & Multipole Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Cup afscherming Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 305
Shell Materiaal Brass Shell Afwerking Chrome
Serie 0B Packaging Bulk
oriëntering G Temperatuur -55°C ~ 250°C
Aantal posities 5 montage Type Free Hanging (In-Line); Panel Mount
montage Feature Front and Rear Side Nut Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Plaats het materiaal in Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Kenmerken Backshell bevestegingswijze Push-Pull
gedetailleerde beschrijving 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Huidige score 6.5A
Contact Material Bronze Contact Voltooi Dikte - Paring 59.0µin (1.50µm)
Contact Afronden - Paring Gold connector Type Receptacle, Female Sockets
Kleur Silver Cable Opening 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)