Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > PFG.1B.304.CLLD52
PFG.1B.304.CLLD52
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PFG.1B.304.CLLD52 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PFG.1B.304.CLLD52
Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer PFG.1B.304.CLLD52 Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4702 pcs Data papier Unipole & Multipole Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Cup afscherming Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 304
Shell Materiaal Brass Shell Afwerking Chrome
Serie 1B Packaging Bulk
oriëntering G Temperatuur -55°C ~ 250°C
Aantal posities 4 montage Type Free Hanging (In-Line); Panel Mount
montage Feature Front and Rear Side Nut Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Kenmerken Backshell
bevestegingswijze Push-Pull gedetailleerde beschrijving 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Huidige score 10A Contact Material Bronze
Contact Voltooi Dikte - Paring 59.0µin (1.50µm) Contact Afronden - Paring Gold
connector Type Receptacle, Female Sockets Kleur Silver
Cable Opening 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Backshell-materiaal, beplating Brass, Chrome