Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > PFG.2B.308.CLLD62
PFG.2B.308.CLLD62
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PFG.2B.308.CLLD62 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PFG.2B.308.CLLD62
Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer PFG.2B.308.CLLD62 Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5162 pcs Data papier Unipole & Multipole Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Cup afscherming Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 308
Shell Materiaal Brass Shell Afwerking Chrome
Serie 2B Packaging Bulk
oriëntering G Temperatuur -55°C ~ 250°C
Aantal posities 8 montage Type Free Hanging (In-Line); Panel Mount
montage Feature Front and Rear Side Nut Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Plaats het materiaal in Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Kenmerken Backshell bevestegingswijze Push-Pull
gedetailleerde beschrijving 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Huidige score 10A
Contact Material Bronze Contact Voltooi Dikte - Paring 59.0µin (1.50µm)
Contact Afronden - Paring Gold connector Type Receptacle, Female Sockets
Kleur Silver Cable Opening 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)