Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > PHG.1K.307.CLLC65
PHG.1K.307.CLLC65
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PHG.1K.307.CLLC65 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PHG.1K.307.CLLC65
Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer PHG.1K.307.CLLC65 Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5834 pcs Data papier Unipole & Multipole Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Cup afscherming Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 307
Shell Materiaal Brass Shell Afwerking Chrome
Serie 1K Packaging Bulk
oriëntering G Temperatuur -55°C ~ 200°C
Aantal posities 7 montage Type Free Hanging (In-Line)
montage Feature - Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Backshell bevestegingswijze Push-Pull
gedetailleerde beschrijving 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Huidige score 7A
Contact Material Bronze Contact Voltooi Dikte - Paring 59.0µin (1.50µm)
Contact Afronden - Paring Gold connector Type Receptacle, Female Sockets
Kleur Silver Cable Opening 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm)
Backshell-materiaal, beplating Brass, Chrome toepassingen -
Gerelateerde producten
  • Deel#:PHG.1K.307.CLLZZ
  • fabrikanten:LEMO
  • Op voorraad:5168
  • Deel#:PHG.1K.307.CLLZ
  • fabrikanten:LEMO