Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > PHG.3B.303.CYMD92
PHG.3B.303.CYMD92
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PHG.3B.303.CYMD92 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PHG.3B.303.CYMD92
Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer PHG.3B.303.CYMD92 Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4756 pcs Data papier Unipole & Multipole Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Crimp afscherming Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 303
Shell Materiaal Brass Shell Afwerking Chrome
Serie 3B Packaging Bulk
oriëntering G Temperatuur -55°C ~ 250°C
Aantal posities 3 montage Type Free Hanging (In-Line)
montage Feature - Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Plaats het materiaal in Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Kenmerken Backshell bevestegingswijze Push-Pull
gedetailleerde beschrijving 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Huidige score 25A
Contact Material Bronze Contact Voltooi Dikte - Paring 59.0µin (1.50µm)
Contact Afronden - Paring Gold connector Type Receptacle, Female Sockets
Kleur Silver Cable Opening 0.303" ~ 0.362" (7.70mm ~ 9.20mm)