Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > PRC.M0.6GL.LC65R
PRC.M0.6GL.LC65R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PRC.M0.6GL.LC65R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PRC.M0.6GL.LC65R
Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer PRC.M0.6GL.LC65R Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5616 pcs Data papier P Series Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Cup afscherming Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M06
Shell Materiaal Polysulfone (PSU) Shell Afwerking -
Serie 1P Packaging Bulk
oriëntering C Temperatuur -50°C ~ 150°C
Aantal posities 6 montage Type Free Hanging (In-Line)
montage Feature - Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Plaats het materiaal in Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Kenmerken Backshell bevestegingswijze Push-Pull, Detent Lock
gedetailleerde beschrijving 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Huidige score 6A
Contact Material - Contact Voltooi Dikte - Paring -
Contact Afronden - Paring Gold connector Type Receptacle, Female Sockets
Kleur Gray, Red Cable Opening 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)