Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > PSP.0S.302.CLLC37
PSP.0S.302.CLLC37
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PSP.0S.302.CLLC37 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PSP.0S.302.CLLC37
Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN CIRC RCPT 2POS SOLDER CUP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer PSP.0S.302.CLLC37 Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN CIRC RCPT 2POS SOLDER CUP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5856 pcs Data papier Unipole & Multipole Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Cup afscherming Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 302
Shell Materiaal Brass Shell Afwerking Chrome
Serie 0S Packaging Bulk
oriëntering Keyed Temperatuur -55°C ~ 250°C
Aantal posities 2 montage Type Free Hanging (In-Line); Panel Mount
montage Feature Bulkhead - Rear Side Nut Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Plaats het materiaal in Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Kenmerken Backshell bevestegingswijze Push-Pull
gedetailleerde beschrijving 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Huidige score 10A
Contact Material Brass, Bronze Contact Voltooi Dikte - Paring -
Contact Afronden - Paring Gold connector Type Receptacle, Female Sockets and Male Pins
Kleur Silver Cable Opening 0.126" ~ 0.146" (3.20mm ~ 3.70mm)