Huis > producten > RF / IF en RFID > RFI en EMI - Contacten, Fingerstock en Gaskets > 4157AB50100898
4157AB50100898
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4157AB50100898 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4157AB50100898
Fabrikant Laird Technologies
Beschrijving GK NICU PTAF PU NR REC
(in US Dollars)
186 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 4157AB50100898 Fabrikant Laird Technologies
Beschrijving GK NICU PTAF PU NR REC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 54655 pcs Data papier EMI Product Catalog
Categorie RF / IF en RFID Breedte 0.280" (7.10mm)
Type Fabric Over Foam Vorm Rectangle
Serie - Plating - Dikte -
plating - Temperatuur -
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal -
Fabrikant Standaard Levertijd 3 Weeks Lengte 8.980" (228.09mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte 0.059" (1.50mm)