Huis > producten > filters > Ferrietschijven en Platen > MM0787-100
MM0787-100
MM0787-100
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MM0787-100 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MM0787-100
Fabrikant Laird Technologies
Beschrijving FERRITE EMI DISC 20MM X 1.27MM
(in US Dollars)
6804 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MM0787-100 Fabrikant Laird Technologies
Beschrijving FERRITE EMI DISC 20MM X 1.27MM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie filters Size / Dimension 0.787" Dia (20.00mm)
Serie - Andere namen 240-2253
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.050" (1.27mm)