Huis > producten > RF / IF en RFID > RF schilden > 84-CBSU-24"
84-CBSU-24"
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 84-CBSU-24" met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 84-CBSU-24"
Fabrikant Leader Tech Inc.
Beschrijving 84-CBSU-24"--84S51--FLAT FENCE S
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 4568 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
20 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 84-CBSU-24" Fabrikant Leader Tech Inc.
Beschrijving 84-CBSU-24"--84S51--FLAT FENCE S Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 4568 pcs Data papier Circuit Board Shielding (CBS) Catalog
Categorie RF / IF en RFID Breedte - Overall 24.000" (609.60mm)
Ventilatie Vent Holes in Pattern Type Shield, 2-Piece
Serie 80-CBS montage Type Through Hole
Fabrikant Standaard Levertijd 4 Weeks Lengte - Overall -
Hoogte - Overall 0.799" (20.30mm) gedetailleerde beschrijving RF Shield Shield, 2-Piece 24.000" (609.60mm) X Vent Holes in Pattern Through Hole