Huis > producten > Fans, Thermal Management > Thermische - Pads, Sheets > TGF30SF-07870787-059
TGF30SF-07870787-059
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TGF30SF-07870787-059 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TGF30SF-07870787-059
Fabrikant Leader Tech Inc.
Beschrijving THERM PAD 199.9MMX199.9MM GRAY
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 2715 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
20 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer TGF30SF-07870787-059 Fabrikant Leader Tech Inc.
Beschrijving THERM PAD 199.9MMX199.9MM GRAY Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 2715 pcs Data papier Enclosure Shielding Solutions Catalog
Categorie Fans, Thermal Management Gebruik -
Type Gap Filler Pad, Sheet Dikte 0.0591" (1.500mm)
thermische weerstand 0.60°C/W Warmtegeleiding 3.0 W/m-K
Vorm Square Serie TGF30SF
schets 199.90mm x 199.90mm Materiaal Aluminum Oxide filled Acrylic
Fabrikant Standaard Levertijd 4 Weeks gedetailleerde beschrijving Thermal Pad Gray 199.90mm x 199.90mm Square