INA327EA/250G4
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop INA327EA/250G4 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer INA327EA/250G4
Fabrikant N/A
Beschrijving IC OPAMP INSTR 1KHZ RRO 10VSSOP
(in US Dollars)
250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer INA327EA/250G4 Fabrikant N/A
Beschrijving IC OPAMP INSTR 1KHZ RRO 10VSSOP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 21373 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply, Single / Dual (±) 2.7 V ~ 5.5 V, ±1.35 V ~ 2.75 V
Voltage - Input Offset 20µV Leverancier Device Pakket 10-VSSOP
slew Rate - Serie -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Output Type Rail-to-Rail Temperatuur -40°C ~ 85°C
Aantal circuits 1 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 2 (1 Year) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
Current - Supply 2.4mA Current - Output / Channel 25mA
Current - Input Bias 200pA Base Part Number INA327
Amplifier Type Instrumentation -3dB bandbreedte 1kHz