LM25005MH
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LM25005MH met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LM25005MH
Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG BUCK ADJ 2.5A 20-TSSOP
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 22546 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
146 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LM25005MH Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG BUCK ADJ 2.5A 20-TSSOP Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 22546 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanning - Uitgang (Min / Vast) 1.225V
Voltage - Output (Max) 37V Voltage - Input (Min) 7V
Voltage - Input (Max) 42V topologie Buck
Synchronous Rectifier No Leverancier Device Pakket 20-HTSSOP
Serie - Packaging Tube
Verpakking / doos 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) Output Type Adjustable
Uitgangsconfiguratie Positive Temperatuur -40°C ~ 125°C (TJ)
Aantal uitgangen 1 montage Type Surface Mount
Functie Step-Down Frequentie - Schakelen 50kHz ~ 500kHz
gedetailleerde beschrijving Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.225V 1 Output 2.5A 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) Current - Output 2.5A
Base Part Number LM25005
Gerelateerde producten
  • Deel#:LM25005MHX
  • fabrikanten:N/A