LM2574HVM-3.3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LM2574HVM-3.3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LM2574HVM-3.3
Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG BUCK 3.3V 0.5A 14-SOIC
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5759 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer LM2574HVM-3.3 Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG BUCK 3.3V 0.5A 14-SOIC Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5759 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanning - Uitgang (Min / Vast) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Voltage - Input (Min) 4V
Voltage - Input (Max) 60V topologie Buck
Synchronous Rectifier No Leverancier Device Pakket 14-SOIC
Serie SIMPLE SWITCHER® Packaging Tube
Verpakking / doos 14-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Temperatuur -40°C ~ 125°C (TJ)
Aantal uitgangen 1 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 2A (4 Weeks) Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Functie Step-Down Frequentie - Schakelen 52kHz
gedetailleerde beschrijving Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 500mA 14-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Current - Output 500mA