LM2596S-12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LM2596S-12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LM2596S-12
Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG BUCK 12V 3A TO263-5
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5906 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer LM2596S-12 Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG BUCK 12V 3A TO263-5 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5906 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanning - Uitgang (Min / Vast) 12V
Voltage - Output (Max) - Voltage - Input (Min) 4.5V
Voltage - Input (Max) 40V topologie Buck