LM2937IMP-2.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LM2937IMP-2.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LM2937IMP-2.5
Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG LIN 2.5V 400MA SOT223-4
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5775 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer LM2937IMP-2.5 Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG LIN 2.5V 400MA SOT223-4 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5775 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 1V @ 50mA
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 2.5V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 26V Leverancier Device Pakket SOT-223-4
Serie - Beschermingsfuncties Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-261-4, TO-261AA
PSRR - Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen LM2937IMP-2.5TR
Temperatuur -40°C ~ 85°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 400mA SOT-223-4
Current - Supply (Max) 1.25A Actueel - Quiescent (Iq) 2mA
Current - Output 400mA Beheersfuncties -