LM3691TL-1.2EV/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LM3691TL-1.2EV/NOPB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LM3691TL-1.2EV/NOPB
Fabrikant N/A
Beschrijving BOARD EVAL FOR LM3691TL-1.2
Leid Free Status / RoHS Status Niet van toepassing / Niet van toepassing
In Stock 970 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LM3691TL-1.2EV/NOPB Fabrikant N/A
hoeveelheid beschikbaar 970 pcs Data papier
Categorie Ontwikkelingsborden, Kits, Programmeurs Voltage - Output 1.2V
Voltage - Input 2.3 V ~ 5.5 V Gebruikt IC / Part LM3691
geleverd Inhoud Board(s) Serie -
regulator Topologie Buck Uitgangen en Type 1, Non-Isolated
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Belangrijkste doel DC/DC, Step Down
Loodvrije status / RoHS-status Not applicable / Not applicable Frequentie - Schakelen 4MHz
gedetailleerde beschrijving LM3691 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Current - Output 1A