LM3S1P51-IBZ80-C3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LM3S1P51-IBZ80-C3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LM3S1P51-IBZ80-C3
Fabrikant N/A
Beschrijving IC MCU 32BIT 64KB FLASH 108BGA
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer LM3S1P51-IBZ80-C3 Fabrikant N/A
Beschrijving IC MCU 32BIT 64KB FLASH 108BGA Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4182 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 3.6 V
Leverancier Device Pakket 108-BGA (10x10) Snelheid 80MHz
Serie Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 1000 RAM Size 24K x 8
Programmageheugentype FLASH Program Memory Size 64KB (64K x 8)
randapparatuur Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT Packaging Tray
Verpakking / doos 108-LFBGA oscillator Type Internal
Temperatuur -40°C ~ 85°C (TA) Aantal I / O 67
EEPROM Size - gedetailleerde beschrijving ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 1000 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 64KB (64K x 8) FLASH 108-BGA (10x10)