LM3S6420-IQC25-A2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LM3S6420-IQC25-A2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LM3S6420-IQC25-A2
Fabrikant N/A
Beschrijving IC MCU 32BIT 96KB FLASH 100LQFP
(in US Dollars)
90 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LM3S6420-IQC25-A2 Fabrikant N/A
Beschrijving IC MCU 32BIT 96KB FLASH 100LQFP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3888 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 2.25 V ~ 2.75 V
Leverancier Device Pakket 100-LQFP (14x14) Snelheid 25MHz
Serie Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 6000 RAM Size 32K x 8
Programmageheugentype FLASH Program Memory Size 96KB (96K x 8)
randapparatuur Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Packaging Tray
Verpakking / doos 100-LQFP Andere namen 726-1072
LM3S6420-IQC25
LM3S6420IQC25A2
oscillator Type Internal Temperatuur -40°C ~ 85°C (TA)
Aantal I / O 46 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Size - gedetailleerde beschrijving ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 6000 Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 96KB (96K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)