LM4050BEM3X-10/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LM4050BEM3X-10/NOPB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LM4050BEM3X-10/NOPB
Fabrikant N/A
Beschrijving IC VREF SHUNT 10V SOT23-3
(in US Dollars)
3000 pcs6000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LM4050BEM3X-10/NOPB Fabrikant N/A
Beschrijving IC VREF SHUNT 10V SOT23-3 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 64413 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanning - Uitgang (Min / Vast) 10V
Voltage - Input - Tolerantie ±0.2%
temperatuurcoëfficiënt 50ppm/°C Leverancier Device Pakket SOT-23-3
Serie - Reference Type Shunt
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Output Type Fixed Andere namen LM4050BEM3X-10/NOPBTR
LM4050BEM3X10NOPB
Temperatuur -40°C ~ 125°C (TA) Geluid - 10Hz tot 10kHz 150µVrms
Ruis - 0,1Hz tot 10Hz - montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 15mA SOT-23-3
Current - Supply - Current - Output 15mA
Current - Cathode 110µA Base Part Number LM4050
Gerelateerde producten
  • Deel#:LM4050BEM3X-10
  • fabrikanten:N/A