LM4050QAIM3-2.5/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LM4050QAIM3-2.5/NOPB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LM4050QAIM3-2.5/NOPB
Fabrikant N/A
Beschrijving IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LM4050QAIM3-2.5/NOPB Fabrikant N/A
Beschrijving IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 64575 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanning - Uitgang (Min / Vast) 2.5V
Voltage - Input - Tolerantie ±0.1%
temperatuurcoëfficiënt 50ppm/°C Leverancier Device Pakket SOT-23-3
Serie Automotive, AEC-Q100 Reference Type Shunt
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Output Type Fixed Temperatuur -40°C ~ 125°C (TA)
Geluid - 10Hz tot 10kHz 41µVrms Ruis - 0,1Hz tot 10Hz -
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SOT-23-3 Current - Supply -
Current - Output 15mA Current - Cathode 65µA