Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > LMZ23605TZE/NOPB
LMZ23605TZE/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LMZ23605TZE/NOPB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LMZ23605TZE/NOPB
Fabrikant N/A
Beschrijving DC DC CONVERTER 0.8-6V 5A
(in US Dollars)
250 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LMZ23605TZE/NOPB Fabrikant N/A
Beschrijving DC DC CONVERTER 0.8-6V 5A Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 7577 pcs Data papier
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 0.8 ~ 6 V
Voltage - Input (Min) 6V Voltage - Input (Max) 36V
Type Non-Isolated PoL Module Size / Dimension 0.40" L x 0.40" W x 0.17" H (10.2mm x 10.2mm x 4.4mm)
Serie SIMPLE SWITCHER® Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos TO-PMOD-7, Power Module Andere namen 296-35357-2
LMZ23605TZE/NOPB-ND
LMZ23605TZENOPB
Temperatuur -40°C ~ 125°C Aantal uitgangen 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikant Standaard Levertijd 35 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO doeltreffendheid 92%
gedetailleerde beschrijving Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 6 V 5A 6V - 36V Input Current - Output (Max) 5A