LP2981-28DBVT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LP2981-28DBVT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LP2981-28DBVT
Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG LINEAR 2.8V 100MA SOT23-5
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LP2981-28DBVT Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG LINEAR 2.8V 100MA SOT23-5 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 81354 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.37V @ 100mA
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 2.8V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 16V Leverancier Device Pakket SOT-23-5
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos SC-74A, SOT-753
PSRR 63dB (1kHz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 296-32140-1
Temperatuur -40°C ~ 125°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 100mA SOT-23-5 Current - Supply (Max) 1.7mA
Actueel - Quiescent (Iq) 95µA Current - Output 100mA