LP2983IM5-1.2/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LP2983IM5-1.2/NOPB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LP2983IM5-1.2/NOPB
Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG LINEAR 1.2V 150MA SOT23-5
(in US Dollars)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LP2983IM5-1.2/NOPB Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG LINEAR 1.2V 150MA SOT23-5 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 96788 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) -
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 1.2V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 16V Leverancier Device Pakket SOT-23-5
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos SC-74A, SOT-753
PSRR 65dB (1kHz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen LP2983IM5-1.2/NOPBTR
LP2983IM512NOPB
Temperatuur -40°C ~ 125°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 150mA SOT-23-5 Current - Supply (Max) 2mA
Actueel - Quiescent (Iq) 95µA Current - Output 150mA