LP2986AILD-3.3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LP2986AILD-3.3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LP2986AILD-3.3
Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8WSON
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 80620 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LP2986AILD-3.3 Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8WSON Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 80620 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.35V @ 200mA
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 16V Leverancier Device Pakket 8-WSON (4x4)
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 8-WDFN Exposed Pad
PSRR 65dB (1kHz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen LP2986AILD-3.3TR
Temperatuur -40°C ~ 125°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA 8-WSON (4x4)
Current - Supply (Max) 3.7mA Actueel - Quiescent (Iq) 120µA
Current - Output 200mA Beheersfuncties Enable