LP2987AIMMX-3.3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LP2987AIMMX-3.3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LP2987AIMMX-3.3
Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8VSSOP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer LP2987AIMMX-3.3 Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8VSSOP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4803 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.35V @ 200mA
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 16V Leverancier Device Pakket 8-VSSOP
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
PSRR 65dB (1kHz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen *LP2987AIMMX-3.3
Temperatuur -40°C ~ 125°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA 8-VSSOP
Current - Supply (Max) 3.7mA Actueel - Quiescent (Iq) 120µA
Current - Output 200mA Beheersfuncties Enable