LP2988AIMM-2.7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LP2988AIMM-2.7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LP2988AIMM-2.7
Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG LINEAR 2.7V 200MA 8VSSOP
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4014 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer LP2988AIMM-2.7 Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG LINEAR 2.7V 200MA 8VSSOP Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4014 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.35V @ 200mA
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 2.7V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 16V Leverancier Device Pakket 8-VSSOP
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
PSRR 65dB (1kHz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen LP2988AIMM-2.7TR
Temperatuur -40°C ~ 125°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 200mA 8-VSSOP
Current - Supply (Max) 3.7mA Actueel - Quiescent (Iq) 120µA
Current - Output 200mA Beheersfuncties Enable