LP3856ES-2.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LP3856ES-2.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LP3856ES-2.5
Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG LIN 2.5V 3A DDPAK/TO263-5
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5314 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer LP3856ES-2.5 Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG LIN 2.5V 3A DDPAK/TO263-5 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5314 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.6V @ 3A
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 2.5V Voltage - Output (Max) -