LP38690DT-2.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LP38690DT-2.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LP38690DT-2.5
Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG LINEAR 2.5V 1A TO252-3
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4893 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer LP38690DT-2.5 Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG LINEAR 2.5V 1A TO252-3 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4893 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 1.3V @ 1A
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 2.5V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 10V Leverancier Device Pakket TO-252-3
Serie - Beschermingsfuncties Over Temperature
Packaging Tube Verpakking / doos TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR 55dB (120Hz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Temperatuur -40°C ~ 125°C
Aantal Regulators 1 montage Type Surface Mount
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A TO-252-3 Current - Supply (Max) 100µA
Actueel - Quiescent (Iq) 55µA Current - Output 1A