LP3879SD-1.2/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LP3879SD-1.2/NOPB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LP3879SD-1.2/NOPB
Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG LINEAR 1.2V 800MA 8WSON
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LP3879SD-1.2/NOPB Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG LINEAR 1.2V 800MA 8WSON Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 105667 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) -
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 1.2V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 6V Leverancier Device Pakket 8-WSON (4x4)
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 8-WDFN Exposed Pad
PSRR 60dB (1kHz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen LP3879SD-1.2/NOPBTR
LP3879SD12NOPB
Temperatuur -40°C ~ 125°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 800mA 8-WSON (4x4) Current - Supply (Max) 2.2mA
Actueel - Quiescent (Iq) 1.4mA Current - Output 800mA