LP3985IM5X-2.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LP3985IM5X-2.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LP3985IM5X-2.5
Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5061 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LP3985IM5X-2.5 Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5061 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.1V @ 150mA
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 2.5V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 6V Leverancier Device Pakket SOT-23-5
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Packaging Original-Reel® Verpakking / doos SC-74A, SOT-753
PSRR 50dB ~ 40dB (1kHz ~ 10kHz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen LP3985IM5X-2.5DKR
LP3985IM5X25
Temperatuur -40°C ~ 125°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA SOT-23-5
Current - Supply (Max) 250µA Actueel - Quiescent (Iq) 150µA
Current - Output 150mA Beheersfuncties Enable