LP3985ITL-2.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LP3985ITL-2.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LP3985ITL-2.5
Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG LINEAR 2.5V 150MA 5DSBGA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5257 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LP3985ITL-2.5 Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG LINEAR 2.5V 150MA 5DSBGA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5257 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.1V @ 150mA
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 2.5V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 6V Leverancier Device Pakket 5-DSBGA (1.41x1.08)
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 5-WFBGA, DSBGA
PSRR 50dB ~ 40dB (1kHz ~ 10kHz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen *LP3985ITL-2.5
Temperatuur -40°C ~ 125°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA 5-DSBGA (1.41x1.08)
Current - Supply (Max) 250µA Actueel - Quiescent (Iq) 150µA
Current - Output 150mA Beheersfuncties Enable