LP3995ILDX-1.6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LP3995ILDX-1.6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LP3995ILDX-1.6
Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG LINEAR 1.6V 150MA 6WSON
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4858 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LP3995ILDX-1.6 Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG LINEAR 1.6V 150MA 6WSON Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4858 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.1V @ 150mA
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 1.6V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 6V Leverancier Device Pakket 6-WSON (2.92x3.29)
Serie - Beschermingsfuncties Over Temperature, Short Circuit
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 6-WDFN Exposed Pad
PSRR 60dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Temperatuur -40°C ~ 125°C
Aantal Regulators 1 montage Type Surface Mount
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.6V 150mA 6-WSON (2.92x3.29) Current - Supply (Max) 200µA
Actueel - Quiescent (Iq) 150µA Current - Output 150mA