MSP430G2352IRSA16T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSP430G2352IRSA16T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSP430G2352IRSA16T
Fabrikant N/A
Beschrijving IC MCU 16BIT 4KB FLASH 16QFN
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSP430G2352IRSA16T Fabrikant N/A
Beschrijving IC MCU 16BIT 4KB FLASH 16QFN Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 87053 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Leverancier Device Pakket 16-QFN (4x4) Snelheid 16MHz
Serie MSP430G2xx RAM Size 256 x 8
Programmageheugentype FLASH Program Memory Size 4KB (4K x 8)
randapparatuur Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 16-VQFN Exposed Pad oscillator Type Internal
Temperatuur -40°C ~ 85°C (TA) Aantal I / O 10
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 2 (1 Year) Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant EEPROM Size -
gedetailleerde beschrijving MSP430 MSP430G2xx Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 4KB (4K x 8) FLASH 16-QFN (4x4) gegevens Converters A/D 8x10b