Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > PT79SR152V
PT79SR152V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PT79SR152V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PT79SR152V
Fabrikant N/A
Beschrijving DC DC CONVERTER -5.2V 1.5A
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer PT79SR152V Fabrikant N/A
Beschrijving DC DC CONVERTER -5.2V 1.5A Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4461 pcs Data papier
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 -5.2V
Voltage - Input (Min) -9.2V Voltage - Input (Max) -30V
Type Non-Isolated PoL Module Size / Dimension 0.90" L x 0.31" W x 0.94" H (22.9mm x 7.9mm x 23.9mm)