SN74LVCH16240ADGGR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SN74LVCH16240ADGGR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SN74LVCH16240ADGGR
Fabrikant N/A
Beschrijving IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP
(in US Dollars)
2000 pcs6000 pcs10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SN74LVCH16240ADGGR Fabrikant N/A
Beschrijving IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 121029 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Levering 1.65 V ~ 3.6 V
Leverancier Device Pakket 48-TSSOP Serie 74LVCH
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)